Все на місці

Валиво, що всі аналізи «МедіЛаб+» проводить у власній лабораторії в м. Хмельницький. Відомо, що кров швидко змінює свої властивості, а неправильне зберігання і транспортування можуть серйозно «спотворити» результати аналізу.

Ми «МедіЛаб+» не відправляємо кров в інші міста і лабораторії, як багато інших, тому наші результати завжди максимально точні.

Оперативність

Потенціал нашого обладнання дозволяє в найкоротші терміни за 3-4 години проводити велику кількість складних і рідкісних досліджень. Часто це питання життя і здоров’я пацієнта, а іноді зручності, особливо для пацієнтів, які приїхали до обласного центру з інших міст.

Висококваліфікований персонал

Співробітники нашої лабораторії пройшли професійне навчання в сертифікованих центрах Німеччини, Польщі.

Режим «Cita» терміновий аналіз

Термінове виконання аналізів »Cito» має на увазі, що результати досліджень готові від 30 хв. після здачі біологічного матеріалу.

Швидко, достовірно, якісно.

Точність

Як відомо, правильний діагноз – половина лікування. Лікар може не сумніватись в точності аналізів наданих нашою лабораторією. 

 По-перше «МедіЛаб+» використовує сучасне обладнання та реагенти відомого виробника Siemens, Houp. 

 По-друге «людський фактор» через якого часто виникають неприємні помилки майже виключено, весь процес максимально автоматизовано, самі аналізатори проводять багаторівневу перевірку, а висококваліфікований персонал постійно стежіть за точним виконанням аналізів

Висококваліфікований персонал

Співробітники нашої лабораторії пройшли професійне навчання в сертифікованих центрах Німеччини, Польщі.

Ми ставимося до всіх проблем наших пацієнтів з максимальною увагою.

«МедЛаб+» – лабораторія, яка працює швидко, якісно за помірними цінами.

Ви самі можете в усьому переконатися.