Меділаб+

Феритин

Феритин
4.8
(1254)

🔬Феритин – основний показник запасів заліза в організмі; він відіграє важливу роль у підтриманні заліза в біологічно корисній формі.

🔬Феритин – складний водорозчинний білковий комплекс, що складається з 24-х однакових субодиниць і здатний приєднати близько 4500 атомів заліза на одну молекулу, яка пов’язана з його біологічною функцією: депонуванні заліза (токсичній і нетоксичній, фізіологічно доступній формі для організму).
Повністю насичена залізом молекула феритину містить заліза до 27% своєї мокулярної маси.
Синтезується феритин клітинами різних тканин, так як наявний у всіх клітинах та рідинах організму: печінка, селезінка, кістковий мозок, серцевий м’яз, легені, нирки, щитоподібна залоза, плацента, тонкий кишечник, підшлункова залоза.

⬆️Підвищений рівень феритину може вказувати про гострий або хронічний запальний процес, що перешкоджає транспортуванню кисню і порушує функції червоних кров’яних тілець.

⬇️Низький рівень феритину свідчить про хронічний дефіцит заліза – анемію.

❗️При захворюванні COVID-19, викликане коронавірусною інфекцією, порушується транспортування кисню, що, в свою чергу, впливає на перебіг хвороби. Підвищення рівня феритину відіграє значну роль у важкості перебігу захворювання.
📍Надвисокий рівень феритину сприяє розвитку дихальної недостатності – гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС), при якому пацієнтові можуть призначати підведення до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

❤️ Ми піклуємося про ваше здоров’я і дбаємо про свою репутацію.
Замовити дослідження⬇️
☎️ (067) 313 06 65
☎️ (0382) 72 99 09
Адреса: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 106

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Наскільки Вам подобається? 4.8 / 5. Всього голосів: 1254

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Оцінка ризиків атеросклерозу